Kuidas küberründes terveks jääda?

Tuesday, May 24, 2022

Kuidas küberründes terveks jääda?

24.05.2022

Veebiseminar

Iga ettevõte peab mõtlema oma küberturbele, eriti praegustel keerulistel aegadel. Küberturve tundub aga kallis ja seetõttu jääb palju tegemata. See veebiseminar keskendub kahele teemale: mida ja miks peaks ettevõte oma küberturbe jaoks tegema?

 

 

Fookuses on kaks olulist aspekti: esiteks, mida silmas pidada süsteemide parandamisel, näiteks veebilehtede uuendamisel ja arvutipargi korrastamisel või firmasiseste reeglite kehtestamisel. Teiseks, kuidas parandada töötajate turvalisust. Veebiseminaril vaatame läbi erinevaid küberjuhtumeid ja kuidas oleks saanud neid ennetada, arutame läbi küberturbeplaanide koostamise eesmärgid ja vajadused.

 

Veebinari eesmärk on anda juhised, kuidas oma ettevõtte küberturbe korrastamisega alustada ja mida silmas pidada:

  • Riist- ja tarkvara turvalisuse põhiküsimused
  • Ettevõtte reeglid ja juhised küberturbe parandamiseks
  • Töötajate teadmiste ja oskuste arendamine

Veebiseminari viib läbi CGI Eesti küberturvalisuse konsultant Catlyn Kirna.

Tutvu lähemalt Catlyn Kirna küberturbe teemaliste artiklitega:

 

Veebiseminar toimub 24. mail kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

 

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades hanna.sults@aripaev.ee.

ESINEJA

Catlyn Kirna

Catlyn Kirna on CGI Eesti küberturvalisuse konsultant, kelle põhitöö on koolitada küberturvalisuse teemal nii koolilapsi kui ka täiskasvanuid. Catlyn on pikaaegse õpetamise ja koolitamise kogemusega nii CGIs kui ka Tallinna Ülikoolis. Lisaks on ta osalenud ja juhtinud erinevaid veebikonverentse.
 
 

LISAINFO
Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil registreerimine@aripaev.ee .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust sponsor@aripaev.ee või 667 0105.